Petőfi Sándor megírta, hogy “Itt van az ősz, itt van újra”. Én pedig megírom, hogy itt van a tavasz, itt van újra. No, ezzel nem akarom magamat történelmünk egyik legmeghatározóbb alakjához hasonlítani, csak “Sanyi” szállóigéjének analógiájára találtam ki 😀
Na, nézzünk pár vegyes képet, melyek már a tavasz beköszöntével születtek meg 2013-ban.
Aki kitalálja, hogy mi van a képeken, nyerhet egy Audi terepjárót (Q8), egy iPhone 5 okostelefont, egy Canon 5D Mark III digitális SLR fényképezőgépet, egy Wellness hétvégét, meg amit csak akar 🙂
Ja, és nem ér puskázni a képaláírásokból!

Székesfehérvár, Aranybulla Emlékmű – Csúcsos hegy – Székesfehérvár egyik nevezetes építménye és emlékműve. Aranybulla 1222.
(mivel már elég hűvös volt kint, ez a meleg kocsiból készült, bár a képen ez nem vehető észre.)
Bár a fenti kép jobban tetszik, akik még mindig nem találta ki (és nem olvasta el), annak itt egy kis segítség, színesben.

Aranybulla emlékmű, Székesfehérvár – Fent a csúcsos hegyen – A csúcsos hegy egyébként Fehérvár egyik kedvelt “randi” pontja, ahol a fiatalok összejönnek, bandáznak, mi több: télen sokan jönnek szánkózni, csúszkálni is
És mi köze ennek a tavaszhoz? 🙂
Hát, látszólag semmi. De mégis, mivel nem télen készült, hanem egy tavaszi napnyugta után. Sőt, ha már tavasz, akkor itt jönnek a szezonális vitaminbombák..

Paradicsom palánta, ágakra vágva: a paradicsom igen egészséges zöldség )sokak szerint gyümölcs), magas a C és A vitamin tartalma, ezért fogyasszuk rendszeresen
Nos, kitaláltad már, hogy mi ez? Persze, ha nem olvastad el 😀 Akkor itt egy újabb segítség, ahol már “egész alakos” kompozícióban láthatod.